Chwilówka Szybka Gotówka

informacje o instytucji pożyczkowej

Logo
Minimalna kwota: 400 zł
Maksymalna kwota: 15 000 zł
Okres spłaty: 65 dni
Oprocentowanie nominalne: 7,2%
Koszty pozaodsetkowe: 29% kwoty
RRSO: 342,00%
Sprawdzane rejestry: BIK, KRD
Wymagany wiek: od 18. roku życia
Wymagane dokumenty: Dowód osobisty
Sposób weryfikacji: Przelew weryfikacyjny (1,00 zł)
Czas oczekiwania na wypłatę środków: 15 minut
Nazwa podmiotu: Szybka Gotówka sp. z o. o.
Adres: ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa
Numer KRS: 0000461830
Numer NIP: 5252554232
Numer REGON: 146670865
Numer w RFP: RIP000260
Kapitał zakładowy: 250 000 zł

Szybka Gotówka - informacje ogólne

Siedziba firmy mieści się w Warszawie, natomiast sama platforma działa jako część Compare Group LLC, którą zarejestrowano w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W Polsce firma Szybka Gotówka sp. z o. o. działa od 11 maja 2013 roku. Jej kapitał zakładowy wynosi 250 tysięcy złotych.

Na swojej stronie internetowej firma zdecydowanie podkreśla szybkość działania, zapewniając, że proces przyznawania pieniędzy zajmuje nawet mniej niż 15 minut.

Wymagania wobec klienta

Minimalny wiek klienta wymagany przez Szybką Gotówkę to 18 lat – nie określono natomiast górnej granicy. Niezbędny do uzyskania pieniędzy jest wyłącznie dowód osobisty.

Zdolność kredytowa potencjalnego klienta sprawdzana jest w dwóch bazach: BIK oraz KRD.

Przed przelaniem pieniędzy tożsamość klienta potwierdzana jest poprzez przelew weryfikacyjny – klient zobowiązany jest wykonać przelew w wysokości symbolicznej złotówki.

Szybka Gotówka - warunki finansowe

Firma oferuje kwoty od 400 do 15 000 złotych – spłaty zadłużenia oczekuje w ciągu 65 dni od podpisania umowy, choć możliwa jest oczywiście wcześniejsza regulacja zobowiązania. RRSO ustalone zostało na poziomie 342%, natomiast koszty pozaodsetkowe opiewają na 29% kwoty.

Zatem chcąc wzmocnić budżet kwotą, przykładowo, 1000 złotych, musimy się liczyć z koniecznością spłaty nieco ponad 1300 złotych.

Co jakiś czas Szybka Gotówka proponuje oferty promocyjne, dlatego warto śledzić aktualne informacje dotyczące warunków.

Podsumowanie i ocena oferty

Oferta firmy Szybka Gotówka plasuje się na średnim poziomie. Koszty pozaodsetkowe stanowiące niemal 1/3 kwoty można uznać za stosunkowo wysokie. Jednak na spłatę nawet niewielkich zobowiązań klient ma ponad 2 miesiące, co może wydawać się przystępną propozycją.

O wsparcie mogą się starać osoby powyżej 18 roku życia, a górna granica wiekowa nie została ustalona, co można zaliczyć jako pozytyw dla sporej części odbiorców.

Osoby, które cenią sobie prostotę, mogą docenić nieskomplikowany sposób weryfikacji klienta, czyli standardowy przelew w wysokości 1 złoty – nie wymaga to instalowania dodatkowych aplikacji czy przechodzenia przez kolejne formalności.

Proces wnioskowania o pieniądze można określić jako nieskomplikowany, jednak klienci podlegają dość surowej ocenie. Po pokonaniu formalności – zgodnie z nazwą instytucji – środki szybko trafiają na konta klientów.

Sprawdź najnowsze opinie o ofercie:

guest
0 Odpowiedzi
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Midas24 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
2022
bubble