MoneyGuru
Dostępna kwota:

do 10 000 zł

Termin spłaty:

3-24 mies.

RRSO:

od 0,00%

Decyzja:

15 minut

Zalety
  • 96,78% zaakceptowanych wniosków
  • 94,32% zadowolonych klientów
  • Jeden wniosek do wielu pożyczkodawców
  • MoneyGuru wybiera najkorzystniejszą ofertę i przedstawia ją pożyczkobiorcy
  • Możliwość rezygnacji z pożyczki na każdym etapie wnioskowania
  • MoneyGuru pobiera wynagrodzenie od firmy udzielającej finansowania; klient nie ponosi żadnych kosztów wnioskowania
  • Bezpieczeństwo danych osobowych zapewnia Monevo Limited, posiadające licencję ochrony danych osobowych o numerze Z1498441 wydaną przez brytyjskie Biuro Rzecznika Informacji.
Reprezentatywny przykład

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł, czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Dane rejestrowe pośrednika

Monevo Limited, czyli właściciel i operator serwisu MoneyGuru należy do Quint Group Limited, podmiotu wpisanego do brytyjskiego rejestru usług finansowych (Financial Services Register) pod numerem 669450.

Analiza eksperta

Osobiście nie jestem zwolennikiem zaciągania zobowiązań poprzez pośredników, ale serwis MoneyGuru wywiązuje się ze swojej roli wzorowo. Zamiast zasypywać klienta zbędnymi ofertami, dobiera optymalne rozwiązanie z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Właściciel marki, Quint Group Limited, posiada ugruntowaną pozycję na brytyjskim rynku i w Polsce z powodzeniem powiela schemat działania, z którego chętnie korzystają Synowie i Córy Albionu poszukujący krótkoterminowej pożyczki. Ta oferta jest skrojona na miarę dla tych pożyczkobiorców, którym zależy na czasie i nie zamierzają poszukiwać ofert na własną rękę. Choć początkowe opinie o MoneyGuru były mieszane, to kolejne miesiące działalności serwisu w polskim sektorze pożyczkowym konsekwentnie budowały reputację i wiarygodność tego podmiotu, udowadniając, że firma poważnie traktuję ochronę danych osobowych wnioskodawców i swoją funkcję pośrednika.