Chwilówka Kuki

informacje o instytucji pożyczkowej

Logo
Minimalna kwota: 500 zł
Maksymalna kwota: 15 000 zł
Okres spłaty: 30 dni
Oprocentowanie nominalne: 7,2% w skali roku
Koszty pozaodsetkowe: 24,4% kwoty
RRSO: 1410,53%
Sprawdzane rejestry: BIK, BIG InfoMonitor, KRD, KBIG, ERIF
Wymagany wiek: od 20 lat do 75 lat
Wymagane dokumenty: Dowód osobisty
Sposób weryfikacji: Przelew weryfikacyjny (0,01 zł)
Czas oczekiwania na wypłatę środków: 20 minut
Nazwa podmiotu: Ducatos Sp. z o.o.
Adres: ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Numer KRS: 0000655385
Numer NIP: 7010645707
Numer REGON: 366164896
Numer w RFP: RIP000050
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

Kuki - informacje ogólne

Serwis Kuki.pl działa na rynku od 2017 roku. Właścicielem marki jest firma Ducatos Sp. z o.o., która z kolei należy do spółki Fincapital – spółka ta jest również właścicielem serwisu Finbo, w przypadku którego pożyczkodawcą jest przedsiębiorstwo PrimaStar. Siedziba Ducatos mieści się w Warszawie, przy ulicy Postępu 18B.

Kapitał zakładowy Kuki to 200 000 złotych.

Firma działa wyłącznie przez internet, zapewniając sprawną obsługę klienta oraz szybki transfer środków na konta. Jak czytamy na stronie Kuki, przedsiębiorstwo gwarantuje minimum formalności.

Wymagania wobec klienta

Kuki.pl, w porównaniu do konkurencji, nieco przesuwa ramy wiekowe swoich klientów – pożycza pieniądze osobom między 20 a 75 rokiem życia. Firma nie wymaga przedstawiania dodatkowych dokumentów i zaświadczeń – by uzyskać wsparcie wystarczy dowód osobisty.

Potencjalni klienci są sprawdzani w pięciu bazach: BIK, BIG InfoMonitor, KRD, KBIG oraz ERIF.

Potwierdzenie danych oraz numeru konta klienta odbywa się przy pomocy przelewu weryfikacyjnego o symbolicznej kwocie 1 grosza.

Kuki - warunki finansowe

Kuki oferuje wsparcie od 500 do 15 000 złotych – dla nowych klientów zarezerwowano jednak kwoty do maksymalnie 5000 złotych, co jest korzystne w porównaniu do propozycji konkurencyjnych firm. Zobowiązania udzielane są na okres 30 dni – bez względu na kwotę.

Dla klientów chcących skorzystać z usług firmy po raz pierwszy przygotowano ciekawą ofertę: zyskując wsparcie od 3 do 5 tysięcy złotych, będziemy zobowiązani do spłaty wyłącznie zaciągniętej kwoty – bez prowizji i odsetek.

Natomiast pożyczając 1000 złotych musimy się liczyć z kosztami rzędu 250 złotych – w tym około 244 złotych prowizji oraz 6 złotych odsetek – RRSO w tym przypadku utrzymano na poziomie nieco ponad 1410%.

W przypadku, gdy klient był już uwzględniony w bazie serwisu i również jest zainteresowany uzyskaniem 1000 złotych, obowiązują go identyczne koszty.

Podsumowanie i ocena oferty

Oferta Kuki wyróżnia się na tle pozostałych firm przede wszystkim niecodziennymi warunkami promocyjnymi – zazwyczaj firmy oferujące nowym klientom nieoprocentowane wsparcie podają wyłącznie maksymalną dostępną kwotę. Natomiast Kuki podchodzi do sprawy nieco inaczej – proponując 0% kosztów wyłącznie w przedziale od 3 do 5 tysięcy złotych zachęca do wnioskowania o większe kwoty. Wciąż jednak należy pamiętać o zdolności kredytowej potencjalnych klientów – część z nich mogłaby uzyskać mniejsze kwoty, a starając się o więcej mogą nie dostać nic.

Plusem jest jednak pułap 5 tysięcy złotych dla nowych klientów, ponieważ to kwota o kilka tysięcy wyższa niż w przypadku konkurencyjnych instytucji.

Stałym klientom Kuki proponuje RRSO na poziomie ok. 1410 %, co można uznać za dość atrakcyjną ofertę na tle pozostałych instytucji.

Kuki korzysta z nowych technologii, dzięki czemu proces pożyczania pieniędzy faktycznie odbywa się bez wychodzenia z domu. Potwierdzenie danych oraz numeru konta odbywa się przy pomocy przelewu weryfikacyjnego, co jest sprawnym rozwiązaniem. Rejestracja w serwisie możliwa jest przez całą dobę, natomiast ocena zdolności klienta odbywa się w dni robocze, w określonych godzinach. Gotówka trafia na konto nawet w 20 minut od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.

Sprawdź najnowsze opinie o ofercie:

guest
0 Odpowiedzi
Inline Feedbacks
Wyświetl wszystkie komentarze
Midas24 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
2022
bubble