O nas

Jeremi Dobrowolski

Redaktor naczelny
Założyciel serwisu. Pracował dla wiodących pożyczkodawców w Stanach Zjednoczonych. Zna sektor pożyczkowy od podszewki.  

Laura Dobrowolska

Redaktor
Odpowiada za merytoryczne i edukacyjne aspekty funkcjonowania serwisu oraz kontakt z Czytelnikami.

Piotr Czech

Analityk finansowy
Wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym. Zajmuje się analizą ofert oraz weryfikacją instytucji pożyczkowych.
KONTAKT

Nasza misja

Porównujemy oferty firm i banków, by ułatwić naszym Użytkownikom podjęcie najkorzystniejszej dla nich decyzji. Sumiennie opracowujemy zebrane dane i przedstawiamy je w jak najbardziej przystępny sposób. Ponadto systematycznie publikujemy informacje o nowościach i zmianach na rynku finansowym i nie tylko.
Dlaczego my?
W internecie można obecnie znaleźć mnóstwo ofert firm pożyczających pieniądze, jednak nie wszystkie są warte naszej uwagi. Wielu potencjalnych klientów odstrasza mnogość parametrów, które należy sprawdzić przed podjęciem decyzji, co do wyboru pożyczkodawcy. Na naszej stronie publikujemy zestawienia starannie wyselekcjonowanych, bezpiecznych propozycji – analizując wszelkie dostępne dane, tak, by nic nie uszło uwadze naszych Użytkowników. W sposób w pełni transparentny prezentujemy poszczególne alternatywy, by zaoszczędzić czas, ale i pieniądze naszych Odbiorców.

Cytowali nas

instytut stosowanych nauk społecznych
polskie towarzystwo ekonomiczne
uniwersytet warszawski
kwartalnik promeritum
rok założenia
2015
midas24

Przyszłość

Długofalowym celem projektu jest budowanie obszernej bazy wiedzy, obejmującej praktyczne aspekty ekonomii i finansów. Dostęp do edukacji finansowej i rzetelnej informacji powinien być prawem, a nie przywilejem.

W przyszłości planujemy poszerzyć spektrum zagadnień poruszanych na naszych łamach o tematy związane z oszczędzaniem i inwestowaniem. Zależy nam na budowaniu świadomości finansowej konsumentów, dlatego bardzo poważnie podchodzimy do edukacyjnego wymiaru naszej działalności.
Midas24 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
2022
crossmenu