Logo Text Goes Here

 

MoneyGuru
Dostępna kwota:

do 10 000 zł

Termin spłaty:

3-24 mies.

RRSO:

od 0,00%

Decyzja:

15 minut

Zalety
  • 96,78% zaakceptowanych wniosków
  • 94,32% zadowolonych klientów
  • Jeden wniosek do wielu pożyczkodawców
  • MoneyGuru wybiera najkorzystniejszą ofertę i przedstawia ją pożyczkobiorcy
  • Możliwość rezygnacji z pożyczki na każdym etapie wnioskowania
  • MoneyGuru pobiera wynagrodzenie od firmy udzielającej finansowania; klient nie ponosi żadnych kosztów wnioskowania
  • Bezpieczeństwo danych osobowych zapewnia Monevo Limited, posiadające licencję ochrony danych osobowych o numerze Z1498441 wydaną przez brytyjskie Biuro Rzecznika Informacji.
Reprezentatywny przykład

Reprezentatywny przykład: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 510,4%, całkowita kwota pożyczki 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1341,70 zł, w tym: prowizja 325 zł, odsetki 16,70 zł, czas obowiązywania umowy: 3 miesiące.

Analiza eksperta

Osobiście nie jestem zwolennikiem zaciągania zobowiązań poprzez pośredników, ale serwis MoneyGuru wywiązuje się ze swojej roli wzorowo. Zamiast zasypywać klienta zbędnymi ofertami, dobiera optymalne rozwiązanie z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji finansowej klienta. Właściciel marki, Quint Group Limited, posiada ugruntowaną pozycję na brytyjskim rynku i w Polsce z powodzeniem powiela schemat działania, z którego chętnie korzystają Synowie i Córy Albionu poszukujący krótkoterminowej pożyczki. Ta oferta jest skrojona na miarę dla tych pożyczkobiorców, którym zależy na czasie i nie zamierzają poszukiwać ofert na własną rękę. Choć początkowe opinie o MoneyGuru były mieszane, to kolejne miesiące działalności serwisu w polskim sektorze pożyczkowym konsekwentnie budowały reputację i wiarygodność tego podmiotu, udowadniając, że firma poważnie traktuję ochronę danych osobowych wnioskodawców i swoją funkcję pośrednika.