Logo Text Goes Here

 

Fellow Finance
Dostępna kwota:

12 000 zł

Termin spłaty:

4-24 mies.

Rata:

od 78 zł mies.

RRSO:

od 145%

Warunki finansowe

Za Fellow Finance:

  • Oprocentowanie - 10% w skali roku.

  • Opłata wstępna - przy wypłacaniu środków finansowych pobierana jest opłata wstępna w wysokości od 12 % do 17% kapitału pożyczki​.

  • Miesięczna opłata za prowadzenie konta w serwisie Fellow Finance – pobierana miesięcznie, razem z ratą, wynosi od 3% do ​​20 % w skali roku kapitału pożyczki.

  • Miesięczna opłata administracyjna w serwisie Fellow Finance – opłata administracyjna jest ustalana między Pożyczkobiorcą a Pożyczkodawcą (nie wiecej jednak niż ​35 % w skali roku​) i jest pobierana miesięcznie

  • Wcześniejsza spłata – bezpłatnie.

  • Przesunięcie terminu raty o 14 dni – ​​2,5 zł.

  • Zawieszenie spłaty kapitału na miesiąc (odroczenie) – ​​2,5 zł.

Sprawdzane rejestry dłużników

Fellow Finance sprawdza klienta pod kątem obecności w rejestrach dłużników:

  • BIG InfoMonitor S. A.
  • Krajowy Rejestr Długów BIG S. A.
Wymagania
Minimalny wiek pożyczkobiorcy:
20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy:
75 lat
Wymagane stałe źródło dochodu?
NIE
Bez zaświadczeń o dochodach?
TAK
Bez zaświadczeń z US?
TAK
Bez zaświadczeń z ZUS?
TAK
Na dowód osobisty?
TAK
Na oświadczenie?
TAK
Dodatkowe dokumenty?
NIE
Dla zadłużonych?
NIE
 Bez przelewu weryfikacyjnego?
NIE
Analiza eksperta

Fellow Finance nie oferuje produktu finansowego w dosłownym znaczeniu tego określenia; funkcjonowanie firmy opiera się o platformę internetową, pozwalającą natychmiastowo kojarzyć inwestorów z osobami zgłaszającymi zapotrzebowanie na długoterminową pożyczkę. Postanowiliśmy sprawdzić jak ten system działa w praktyce. Ustaliliśmy, że serwis funkcjonuje w sposób analogiczny do domu aukcyjnego: pożyczkobiorca składa wniosek o konkretną kwotę i wybiera termin spłaty. Firma bierze na siebie odpowiedzialność za znalezienie optymalnej oferty w bazie aktywnych inwestorów. Kryterium wyboru jest zawsze cena – im tańszą pożyczkę proponuje indywidualny inwestor, tym większe są jego szanse na zawarcie transakcji. Fellow Finance łączy pożyczkobiorcę z fundatorem, po czym dochodzą oni do porozumienia odnośnie ostatecznych warunków finansowych.ellow Finance nie oferuje produktu finansowego w dosłownym znaczeniu tego określenia; funkcjonowanie firmy opiera się o platformę internetową, pozwalającą natychmiastowo kojarzyć inwestorów z osobami zgłaszającymi zapotrzebowanie na długoterminową pożyczkę. Postanowiliśmy sprawdzić jak ten system działa w praktyce. Ustaliliśmy, że serwis funkcjonuje w sposób analogiczny do domu aukcyjnego: pożyczkobiorca składa wniosek o konkretną kwotę i wybiera termin spłaty. Firma bierze na siebie odpowiedzialność za znalezienie optymalnej oferty w bazie aktywnych inwestorów. Kryterium wyboru jest zawsze cena – im tańszą pożyczkę proponuje indywidualny inwestor, tym większe są jego szanse na zawarcie transakcji. Fellow Finance łączy pożyczkobiorcę z fundatorem, po czym dochodzą oni do porozumienia odnośnie ostatecznych warunków finansowych.

Dostępność online
Szybka decyzja?
TAK
Szybki przelew?
TAK
Godziny składania wniosków:
24h / 7 dni
Godziny pracy BOK
11:00 - 15:00 (Dlaczego tak krótko?)
Numer telefonu kontaktowego:
22 397 51 15
Szyfrowanie SSL:
TAK
Bezpieczny wniosek online: